Apartamenty Prymulka Apartamenty pod Krokusem Hostel Krokus Galeria Regulamin Kontakt

Podsumowanie zapytania

-
gości
zaznacz zgodę
Twój formularz został poprawnie wysłany
Wystąpił problem, odśwież stronę i spróbuj ponownie

Regulamin

Regulamin Hostelu Krokus, Apartamentów pod Krokusem oraz Apartamentów Prymulka (zwanymi dalej: obiektem)

1. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 następnego dnia.

2. Na prośbę Obiektu gość zamawiający nocleg zobowiązany jest wpłacić zaliczkę w wysokości 25-50% wartości rezerwacji na konto obiektu. W przypadku rezygnacji z noclegu zaliczka nie będzie zwracana. Za wszelkie zmiany w rezerwacji obiekt ma prawo obciążyć rezerwującego dodatkowymi kosztami, za nie wykorzystane miejsca noclegowe, lub skrócony okres pobytu.

3. W dzień poprzedzający przyjazd do godziny 18:00 mogą Państwo zrezygnować z pobytu ponosząc jedynie koszty przedpłaty. W innym przypadku będziecie Państwo obciążeni kosztami pobytu za pierwszą dobę.

4. Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem i kategorią.

5. Obiekt oferuje promocje dla stałych klientów i grup zorganizowanych. Ceny ustalane są indywidualnie z właścicielem obiektu.

6. Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia wynosi 200zł i jest pobierana niezwłocznie po stwierdzeniu naruszenia regulaminu.

7. Nie wolno wprowadzać zwierząt domowych bez zgody pracownika obiektu.

8. W obiekcie obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 07.00 rano.

9. W obiekcie mogą przebywać jedynie osoby zameldowane. Wszelkie odwiedziny osób niezameldowanych, powinny być omawiane z właścicielem obiektu, lub osobami pełniącymi dyżur na recepcji.

10. Obiekt nie odpowiada za rzeczy skradzione, zgubione lub zniszczone, należące do przebywających w nim gości, tym samym obiekt nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju oraz w pomieszczeniach wspólnych.

11. Zachowanie gości obiektu oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. W sytuacji zakłócania ciszy nocnej, spokoju lub porządku w obiekcie, pracownik obiektu jest upoważniony do natychmiastowego wymeldowania i wyproszenia gościa z terenu obiektu, bez zwrotu opłaty.

12. Obiekt może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin.

13. Po wyprowadzeniu się i opuszczeniu pokoju należy oddać klucze oraz kluczyki do szafek w recepcji. W razie zgubienia kluczyka od szafki gość ponosi koszt 10zł natomiast za zgubienie klucza 20zł.

14. Gość obiektu ponosi materialną odpowiedzialność za zniszczenie i uszkodzenie urządzeń w obiekcie.

15. Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych zniszczeń lub usterek.

16. Prosimy o zachowanie czystości i porządku w pokojach oraz w pomieszczeniach wspólnych.

Dane podane podczas rezerwacji zostaną wykorzystane wyłącznie na w celu wykonania zamówionej usługi noclegowej i będą przetwarzane przez właściciela obiektów, firmę N.T.I. sp. z o.o.

Zarezerwuj