Batur Logo

Obozy, zielone szkoły

Nowość! Stwórz swój własny obóz - my dajemy kosz propozycji zajęć a Ty wybierasz te, które Ciebie i grupę interesują najbardziej! Rezultat? Obóz szyty na miarę!

Firma BATUR to zarówno noclegi jak i cała organizacja pobytu. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno grup zorganizowanych jak i indywidualnych turystów. Baza noclegowa, jaką posiadamy oraz uprawnienia organizatora turystyki pozwalają nam na dostosowanie miejsca i rodzaju atrakcji do wymagań i możliwości grupy.
Organizujemy lub pomagamy w organizacji obozów młodzieżowych, zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasza oferta obozów zawiera:

Obóz językowy


Obóz językowy to szereg niekonwencjonalnych, praktycznych zajęć z zakresu języków obcych jak i ojczystego języka polskiego oraz języka migowego. Wszystko to przeplatane lekcjami emisji głosu, ćwiczeniami z logopedą i zajęciami z komunikacji. Zajęcia prowadzone są na najwyższym merytorycznym poziomie przez profesjonalistów
w swych dziedzinach.
Jeśli interesuje Cię ta tematyka to chętnie podzielimy się całym programem obozu, wystarczy napisać e-mail na adres: wycieczki@batur.pl

Obóz sportowy


Obóz przeznaczony dla grup /osób, które lubią sport i zdrowy styl życia. Program obozu zawiera między innymi zimowy górski surwiwal, zajęcia ze sztuk walki, naukę jazdy na nartach i łyżwach oraz warsztaty kulinarne.
Jeśli interesuje Cię ta tematyka to chętnie podzielimy się całym programem obozu, wystarczy napisać e-mail na adres: wycieczki@batur.pl

Obóz robótki ręczne


Obóz dedykowany osobom, które chcą rozwijać swoje zdolności manualne. Obóz to 7 różnych dni, dedykowanych konkretnym sprawnościom manualnym. Są to między innymi warsztaty ceramiczne, kulinarne, lalkarskie, czy renowatorskie.
Jeśli interesuje Cię ta tematyka to chętnie podzielimy się całym programem obozu, wystarczy napisać e-mail na adres: wycieczki@batur.pl

Stwórz swój własny obóz


To zupełna nowość na rynku turystycznym! Jeśli interesują Cie konkretne zajęcia z poszczególnych obozów możesz stworzyć swój unikalny cykl zajęć na miarę Twoich potrzeb. Wystarczy napisać do nas e-mail z opisem Twoich zainteresowań a my ułożymy dla Ciebie specjalny plan obozu dostosowany do grupy.

Zielone szkoły


Zielone szkoły, zwane przez nas mini obozami naukowymi to bardzo popularna forma wyjazdowa wśród uczniów i nauczycieli. Programy naszych mini obozów naukowych zawierają elementy geografii, fizyki, biologii, matematyki. Do tego popołudniami zajęcia z języków obcych. Wszystko to skondensowane i podane w jak najbardziej przystępny i empiryczny sposób. A wieczorem dyskoteka lub ognisko! Jeśli chcesz poznać plan przykładowego mini obozu na 3,4,5 lub więcej dni napisz do nas a my chętnie wyślemy Ci wszelkie materiały.

Współpracując z wieloma miejscami w Karpaczu i okolicy jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie dotyczące obozu. Wszystkie obozy dedykowane są zarówno grupom zorganizowanym jak i klientom indywidualnym. Oprócz zajęć tematycznych zapewniamy:
 • zakwaterowanie (Hostel Krokus w Karpaczu, mieszczący się w pięknej, XX-wieczej willi po renowacji)
 • wyżywienie (4 smaczne i zdrowe posiłki dziennie - śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
 • program obozu w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości grupy
 • opieka wykwalifikowanej kadry oraz przewodników

Przewodnicy

 • Tomek Deroń
  Wiecznie w drodze, nie potrafi usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu, wieczny turysta - metaforycznie i dosłownie. W podróży często go widać ze swoim owczarkiem niemieckim. Na co dzień przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek, instruktor survivalu i organizator turystyki. Z wykształcenia nauczyciel fizyki i socjoterapeuta, pedagog. Przez kilka lat związany z państwowym systemem edukacji, teraz jako koordynator i prowadzący projekty społeczne i edukacyjne. Stały współpracownik Fundacji Jaśka Meli "Poza Horyzonty" odpowiedzialny za projekty wyprawowe, prezes Stowarzyszenia Studenckie Koło Przewodników Sudeckich we Wrocławiu. Prywatnie facet po 40-stce, lubiący pisać i obserwować otaczający nas świat przez obiektyw aparatu.
 • Ludmiła Gajda
  Moją dziecięcą wyobraźnię podsycały opowieści o grasującym w okolicy Wilkołaku, o gorączce złota, o Św. Jadwidze, która bosymi stopami znaczyła okoliczne ścieżki, o bitwie w cieniu wygasłego wulkanu... Ciekawość i żądza przygody pchały mnie "w świat" - najpierw ten najbliższy, później nieco dalszy. Życie zagnało mnie do wielkiego miasta, a chwilę później rzuciło do podnóża Gór Izerskich. Tu swoją historię opowiedziała mi ukryta w cieniu rozłożystego orzecha, chałupa. Tu znalazłam swoje miejsce na ziemi.

  Jestem duchem niespokojnym, dlatego nie napiszę, czym się interesuję, bo mało kto przebrnąłby przez ten opis. Uwielbiam drogę - proces przemieszczania się, nowe miejsca, spotkania z ludźmi, ale lubię też powroty i chwile samotności. Fascynuje mnie historia, ale nie usłyszycie ode mnie suchych dat i faktów. Za to chętnie pokaże Wam stare fotografie, zaprowadzę tam, gdzie przeżyjecie podróż w czasie. A podczas wędrówki postaram się, żeby każdy z Was stworzył sobie własny obraz miejsc - malowany dźwiękiem, dotykiem, zapachem... a i do posmakowania też coś się znajdzie.

  Lubię samotną włóczęgę bez celu, z dala od zgiełku popularnych szlaków, ale równie chętnie wędruję w grupie, kiedy mogę kogoś posłuchać i sama podzielić się tym, co mi w duszy gra. W myśl zasady "Każdemu Jego Everest", staram dostosować się do możliwości, chęci i upodobań współwędrowców. Służę radą i pomocą przy planowaniu wycieczek (w razie potrzeby pomogę w doborze atrakcji i szlaków, kompletowaniu ekwipunku i innych sprawach organizacyjnych). W razie okoliczności niesprzyjających wędrówce, oferuję prelekcje krajoznawcze, zajęcia rekreacyjne, warsztaty, gry i zabawy tematyczne.

  Posiadam uprawnienia instruktora Nordic Walking, zatem zapraszam również amatorów tej formy aktywności lub osoby które chciałyby zacząć swoją przygodę z kijami.
 • Piotr Gawliński
  Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Pradze, w najpiękniejszym (tak twierdzę) mieście świata mieszkam od 2008. Praga to moja pozytywna obsesja, swoją pasje staram się przekazywać moim klientom. Programy szyję na miarę ich oczekiwań. Możemy ruszyć szlakiem praskich evergreenów jak Most Karola, Hradczany czy Plac Wacława, ale też poznać mniej znane, alternatywne miejsca, poza głównym szlakiem. Rozwijam turystykę piwną, nie zapominam o sztuce, muzyce, architekturze, literaturze i gastronomii. Zapraszam - wspólnie doświadczymy niepowtarzalnej praskiej atmosfery.

Zarezerwuj nocleg