Batur Logo

Wycieczki rowerowe z Baturem

Tego lata mamy dla Państwa nową propozycję - zwiedzanie okolic Karpacza na dwóch kółkach! Wypożyczamy rowery i organizujemy wycieczki rowerowe.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wycieczek rowerowych. Przewodnikiem po regionie jest Mateusz - członek naszego baturowego zespołu i podróżnik rowerowy. Przyjechali Państwo bez rowerów? Nic nie szkodzi! Dysponujemy kilkoma rowerami do wypożyczenia a jeśli potrzebny będzie bardziej profesjonalny sprzęt to skontaktujemy Państwa z zaprzyjaźnioną wypożyczalnią.

Trasa 1
Dolina Pałaców i Ogrodów
Odwiedzamy najpiękniejsze pałace w okolicy - w Łomnicy, Bobrowie, Karpnikach i Wojanowie. Możliwość odwiedzenia browaru w Miedziance, bądź skosztowania specjałów lokalnej kuchni.
(przewidywany czas: 4 godziny)

Trasa 2
"Rzeźnia pod górę"
W kolarskim języku określenie to oznacza wymagający podjazd. My będziemy ich mieli parę. Trasa dla prawdziwych twardzieli. Kręcimy po okolicach Borowic, Sosnówki i Przesieki. Do pokonania między innymi Przełęcz Karkonoska - najtrudniejszy szosowy podjazd w Polsce.
(przewidywany czas: 6 godzin)

Trasa 3
"Na rowery! Przed nami Izery"
Izery - przez wielu uznawane za najlepsze miejsce w Polsce do uprawiania kolarstwa. Trasa przeznaczona dla absolutnie wszystkich. Szutrowymi ścieżkami między halami i torfowiskami, wzdłuż górskich strumieni odwiedzamy Chatkę Górzystów, Schronisko Orle, czeską wieś Jizerkę i Harrachow.
(przewidywany czas: 6 godzin)

Trasa 4
"Do zakochania jeden krok..."
Objeżdżamy dookoła Zalew Sosnówka, podziwiając w oddali całe górskie pasmo z królującą Śnieżką. Odwiedzamy Podgórzyn i Przesiekę, jadąc wzdłuż Doliny Czerwienia - jednego z najpiękniejszych miejsc naszego regionu. Cudowne widoki, górska architektura, dzika przyroda - całe piękno Karkonoszy podczas jednej, niedługiej pętli.
(przewidywany czas: 4 godziny)

Trasa 5
Wycieczka szyta na miarę!
Jeśli chcą Państwo samodzielnie stworzyć trasę wycieczki to również jest taka możliwość. Możemy pomóc lub wytyczyć trasę wycieczki dostosowanej specjalnie do Państwa oczekiwań i możliwości.
(czas trwania zależny od wytyczonej trasy)
Koszt: wycieczki 1 - 4 to koszt 40zł/osobę + koszt wypożyczenia roweru (wg poniższego cennika lub z zaprzyjaźnionej wypożyczalni z profesjonalnym sprzętem - 40zł/dobę/rower). Wycieczka numer 5 wyceniana jest indywidualnie.

Jeśli wolą Państwo zwiedzać okolice Karpacza na rowerach sami, bez przewodnika, to służymy radą bądź mapą w celu wytyczenia odpowiedniej trasy.

Wypożyczamy rowery!


Po raz pierwszy mamy do dyspozycji dla gości naszych obiektów rowery, które chętnie Państwu wypożyczymy! Jeśli będzie Państwu potrzebny bardziej profesjonalny sprzęt to pomożemy Państwu skontaktować się z zaprzyjaźnioną wypożyczalnią rowerową, w której nasi goście mają specjalne zniżki.

Kontakt


kontakt@batur.pl lub +48 515 970 980.

Cennik


CenaIlość godzin
19 zł<3h
25 zł<6h
35 złdoba

*Przy wypożyczeniu roweru do użytku własnego pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 50zł.

Zarezerwuj nocleg